Stan Lee powróci w produkcjach Marvela. Firma zadbała o „cyfrowe wskrzeszenie”

Filmy i seriale
675V
Stan Lee oskarżony o molestowanie seksualne
Wojciech Gruszczyk | 19.05, 12:15

12 listopada 2018 roku zmarł Stan Lee. Twórca Fantastycznej Czwórki, Hulka, Iron Mana, Thora czy też Spider-Mana pojawił się w wielu produkcjach Marvela i najwidoczniej możemy liczyć na kolejne cameo. Korporacja zadbała o 20-letnią umowę. 

Stan Lee pojawił się w wielu produkcjach z Marvel Cinematic Universe. Twórca superbohaterów otrzymał małe role (cameo) w znanych historiach, jednak już od blisko 4 lat autor Spider-Mana nie żyje, ale mimo to widzowie mogą szykować się na „cyfrowe wskrzeszenie” producenta.

The Hollywood Reporter potwierdziło, że Marvel zawarł 20-letnią umowę z Genius Brands International i należącą do Lee firmą POW! Entertainment (firma zajmująca się własnością intelektualną Lee), by móc przywrócić postać do przyszłych produkcji.

Dziennikarze jeszcze nie mogą potwierdzić, gdzie dokładnie zobaczymy Stana Lee, ale według umowy jego postać będzie mogła pojawić się w filmach, gadżetach czy też nawet parkach rozrywki Disneya.

Andy Heyward, prezes i dyrektor generalny Genius Brands, podkreślił, że umowa jest „szeroka” i sprawia, że Stan Lee, dzięki „technologii cyfrowej, archiwalnym nagraniom i innym formom, będzie żył w najważniejszym miejscu, czyli w filmach Marvela i parkach rozrywki Disneya”.

Nie bez powodu wiadomość wywołała mieszane opinie, ale aktualnie musimy zaczekać na oficjalne przedstawienie projektów, w które zostanie zaangażowana cyfrowa-wskrzeszona wersja Stana Lee.

Źródło: Tweaktown

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper