Three Thousand Years of Longing na pierwszej zajawce. Nowy kinowy film autora Max Max: Na drodze gniewu

Filmy i seriale
1019V
George Miller
Bartosz Dawidowski | 19.05, 12:26

George Miller, autor znakomitego filmu „Mad Max: Na drodze gniewu” z 2015 roku, przygotował dla nas kolejne dzieło. Poznajcie “Three Thousand Years of Longing”.

Reżyser George Miller zaprasza do kin na swój nowy film pt. „Three Thousand Years of Longing”. Już 20 maja obraz australijskiego autora zostanie zaprezentowany na Festiwalu w Cannes. Tego samego dnia mamy otrzymać pełny zwiastun dzieła. Dzisiaj do dyspozycji mamy tylko krótką zajawkę, która i tak podpowiada już, że film będzie bardzo ciekawy.

“Three Thousand Years of Longing” to opowieść fantasy o pewnej uczonej, zwanej Alitheą (w tej roli Tilda Swinton), która spotyka Dżina (bohatera zagrał Idris Elba). W podziękowaniu za uwolnienie rzeczony demon oferuje kobiecie spełnienie trzech wybranych życzeń.

George Miller zapewni, że tym razem zamiast na nieustanną akcję, jak w „Mad Maxie” postawił na głębsze interakcje między bohaterami. W obrazie nie zabraknie jednak również bardzo efektownych scen. Wśród aktorów na ekranie zobaczymy również Aamito Lagum, Burcu Golgedar i Matteo Bocelliego.

Do kinowej premiery “Three Thousand Years of Longing” dojdzie w USA w ostatnich dniach sierpnia 2022 r. Nie znamy jeszcze terminu premiery filmu w Polsce.

Źródło: https://filmozercy.com/wpis/george-miller-wraca-z-nastepnym-szalonym-widowiskiem-oto-pierwszy-teaser-three-thousand-years-of-longing https://naekranie.pl/aktualnosci/three-thousand-years-of-longing-teaser-george-miller-idris-elba-dzin-1652894008

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper