Miłość, śmierć i roboty 3 za darmo. Netflix udostępnił pierwszy odcinek nowego sezonu

Filmy i seriale
1601V
Miłość, śmierć i roboty 3
Wojciech Gruszczyk | 19.05, 07:30

Jutro odbędzie się premiera 3. sezonu „Miłość, śmierć i roboty”, ale Netflix zachęca do historii za pomocą darmowego odcinka. Widzowie mogą poznać historię trzech robotów – epizod trafił na YouTube.

„Miłość, śmierć i roboty” to jeden z dużych sukcesów platformy Netflix. Krótkie historie opracowane za pomocą różnych technik animacji zostały docenione przez widzów, przez co korporacja szybko zdecydowała się na opracowanie następnych odcinków.

20 maja odbędzie się premiera całego, 3. sezonu „Miłość, śmierć i roboty”, ale już dzisiaj możecie zobaczyć pierwszy odcinek. Jest to ciekawa forma promocji, która może sprawić, że część widzów zainteresuje się pełną historią.

Twórcy przygotowali tym razem 9 opowieści, które ponownie nie będą ze sobą połączone – na dobry początek zapoznacie się z przygodą trzech robotów. Odcinek jest dostępny wyłącznie po angielsku, ale „3 Robots: Exit Strategies” przedstawia przerażającą wizję przyszłości.

Warto zwrócić uwagę, że za 3. sezon „Miłość, śmierć i roboty” ponownie odpowiadają David Fincher oraz Tim Miller, a akurat ten odcinek został wyreżyserowany przez Patricka Osborne'a, a historia została opracowana przez Johna Scalziego.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper