Rick and Morty: The Anime powstaje! Znamy pierwsze szczegóły

Filmy i seriale
1947V
PlebStation #03 - Rick and Morty
Wojciech Gruszczyk | 18.05, 15:49

Adult Swim potwierdziło prace nad nowym projektem ze świata Ricka i Morty'ego. „Rick and Morty: The Anime” powstaje i na dobry początek widzowie mogą liczyć na 10 odcinków, za które będzie odpowiadał Takashi Sano.

Adult Swim właśnie ujawniło interesującą wiadomość. Firma zamówiła projekt anime od reżysera Takashi Sano („Tower of God”), który jest oparty na znanym i docenionym serialu. Sieć złożyła zamówienie na 10 odcinków produkcji zatytułowanej „Rick and Morty: The Anime”.

Nazwisko powinno być dobrze znane fanom tego IP, ponieważ Sano wcześniej zajął się reżyserią dwóch krótkometrażowych anime w uniwersum Ricka i Morty'ego: „Rick i Morty vs. Genocider” oraz „Summer Meets God (Rick Meets Evil)”. Oba filmy wygenerowały łącznie ponad 10 milionów wyświetleń na platformach cyfrowych Adult Swim.

„Rick and Morty: The Anime” jest opisane jako „samodzielne, oryginalne dzieło” i będzie to pełnoprawna seria – wcześniej Adult Swim informowało, że chce zadbać o więcej mniejszych formatów, ale w tej sytuacji otrzymamy pełną historię.

„Wyczyny Ricka i gangu, które dotyczą wielu światów, stanowią wyzwanie dla więzi rodzinnej, ale oni zawsze stają na wysokości zadania. To widok, który potwierdza życie, a Jerry nie jest tu wyjątkiem. Jestem zaszczycony, że dano mi możliwość opowiedzenia nowej historii o tej niesamowitej rodzinie. Mam nadzieję, że spodobają Wam się ich przygody!” – powiedział Takashi Sano

Aktualnie nie potwierdzono, kiedy możemy liczyć na premierę, ale fani Ricka i Morty'ego powinni szykować się na ciekawą jazdę bez trzymanki. 

Źródło: hollywoodreporter

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper