Take-Two „usłyszało frustrację” graczy Red Dead Online. Rockstar szykuje nowości

Gry
1155V
Red Dead Online
Wojciech Gruszczyk | 17.05.2022, 14:28

Strauss Zelnick potwierdził bardzo ciekawą wiadomość. Take-Two usłyszało opinie społeczności Red Dead Redemption, która oczekuje większego wsparcia w Red Dead Online. Prezes nie może obiecać nowości, ale Rockstar ma coś nowego.

W styczniu informowaliśmy czytelników o akcji „#SaveRedDeadOnline”, dzięki której społeczność Red Dead Online próbowała zwrócić uwagę Take-Two i Rockstar. Gracze uważają, że sieciowy Red Dead powinien otrzymywać więcej zawartości, ponieważ aktualnie tytuł jest zaniedbywany przez deweloperów.

W rozmowie z redakcją IGN, Strauss Zelnick potwierdził, że zdaje sobie sprawę z frustracji społeczności, ale fani powinni oczekiwać na wiadomość od Rockstar.

„Rockstar Games mówi o nadchodzących aktualizacjach, a my w Rockstar Games pracujemy nad wieloma z nich. Słyszałem frustrację, pochlebia mi to, że [gracze] chcą więcej zawartości, a Rockstar powie więcej w odpowiednim czasie”.

Gdy dziennikarz IGN próbował dopytać, czy Take-Two zamierza kontynuować długoterminowe wsparcie dla Red Dead Online, to choć Zelnick początkowo odpowiedział, że taki jest plan, to po publikacji wiadomości wydawca skorygował wiadomość. Firma zapewnia, że nie wyłączy serwerów, ale wszystkie aktualizacje zależą od Rockstar.

Red Dead Redemption 2 zanotowało dobrą sprzedaż, ale sukces GTA Online sprawił, że pozycja nie otrzymała tak wielkiego wsparcia, jak oczekiwała społeczność. Wydawca usłyszał frustrację graczy, ale czy to coś zmieni? Trudno powiedzieć.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: IGN

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper