Fani Red Dead Online mają dość. Krytykują podejście Rockstar i proszą o nową zawartość

Gry
1913V
Fani Red Dead Online mają dość. Krytykują podejście Rockstar i proszą o nową zawartość
Wojciech Gruszczyk | 07.01.2022, 15:42

Rockstar rozpieszcza społeczność GTA Online systematycznie dostarczając na rynek nowe treści, ale fani Red Dead Online nie mogą liczyć na takie atrakcje. Gracze mają dość i rozpoczęli kolejną akcję, by zwrócić uwagę deweloperów – zainteresowani proszą o znacznie lepszy rozwój gry.

Red Dead Online i GTA Online to dwa wielkie, sieciowe projekty Rockstar, ale nie jest tajemnicą, że deweloperzy znacznie chętniej rozwijają produkcję związaną z Grand Theft Auto 5. Nowsza pozycja nigdy nie doczekała się oczekiwanych aktualizacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fani wierzyli, że w grudniu doczekają się sporych nowości, ale Rockstar nigdy nie wspomniało o dodatku. Następnie zainteresowani oczekiwali, że elementy zostaną wrzucone do gry w styczniu, a zamiast tego... Rockstar rozpoczął wczoraj miesięczne wydarzenie związane z bonusowymi XP – jest to jednoznacznie potwierdzenie, że przynajmniej w następnych tygodniach tytuł nie zostanie znacząco rozszerzone.

Sytuacja wyczerpała cierpliwość społeczności. Ben T. (informator związany z projektami Rockstar) napisał wiadomość, która rozpoczęła akcję:

„Dwa lata tego nonsensu od Rockstar. Po prostu już im nie zależy, troska i miłość do Red Dead 2 już dawno minęła. Teraz wszystko sprowadza się do GTAV, co za rozczarowujący zwrot akcji

#SaveRedDeadOnline”.

Od tego czasu tysiące graczy opublikowało swoje historie czy też prośby do Rockstar z hasztagiem „#SaveRedDeadOnline”, by Rockstar w końcu wzięło się do pracy i zadbało o wielką produkcję.

Społeczność ma nadzieję, że akcja zwróci zainteresowanie Rockstar, które w następnych miesiącach zadba o ważne i oczekiwane od miesięcy aktualizacje do gry.

Źródło: https://rockstarintel.com/red-dead-online-players-rally-together-for-a-better-future-and-hashtag-hits-twitter-trending

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper