Miasma Chronicles to nowa gra twórców Mutant Year Zero. 505 Games ujawniło produkcję

Gry
1164V
Miasma Chronicles
Wojciech Gruszczyk | 17.05.2022, 15:07

505 Games Showcase za chwilę zostanie zakończone i ostatnim tytułem prezentowanym przez wydawcę jest Miasma Chronicles. To jedyna zupełnie nowa produkcja, którą wcześniej nie była ujawniona i tytuł powinien szczególnie zainteresować fanów Mutant Year Zero.

4 grudnia 2018 roku zadebiutowała taktyczna gra strategiczna z elementami skradanki oraz turowymi pojedynkami – Mutant Year Zero. Za projekt odpowiadało studio The Bearded Ladies, które zostało założone przez byłych deweloperów z IO Interactive (Hitman) oraz twórców serii Payday. Gra okazała się dużym sukcesem i w końcu poznaliśmy nowy projekt Szwedów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzisiaj otrzymaliśmy zaledwie jeden materiał z Miasma Chronicles, ale w tej wiadomości możecie sprawdzić również kilka screenshotów. Twórcy pozostają w temacie postapokalipsy, ale najwidoczniej tym razem wcielimy się w człowieka, który będzie przemierzał świat z robotem.

Niestety, 505 Games nie zdradziło więcej szczegółów Miasma Chronicles, ponieważ deweloperzy potrzebują więcej czasu na stworzenie gry. Można jednak odnieść wrażenie, że to właśnie ten tytuł z 505 Games Showcase może zainteresować największą liczbę odbiorców.

Źródło: 505 Games

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper