Xbox Game Pass z 3 nowymi grami. Produkcje debiutują dzisiaj

News
4660V
Xbox Game Pass
Iza Łęcka | 17.05, 08:19

O godzinie 15:00 Microsoft powinien zaprezentować najświeższą ofertę Xbox Game Pass na pozostałe dni miesiąca, tymczasem jeszcze przed komunikatem użytkownicy mogą rozgrzewać pady na trzy tytuły, które dzisiaj zostaną dodane do oferty. Na liście znajduje się Jurassic World Evolution 2.

W pierwszych dwóch tygodniach maja biblioteka amerykańskiego abonamentu została rozbudowana o szereg interesujących gier. Jak zdążyliśmy jednak przywyknąć, to nie koniec atrakcji, bowiem już za kilka godzin poznamy następny pakiet pozycji.

Nie musieliśmy czekać na listę, która rozszerzy katalog Xbox Game Pass. Już teraz możemy sprawdzić Umurangi Generation oraz Little Witch in the Woods (Xbox Game Preview), natomiast jeszcze dzisiaj zawita Jurassic World Evolution 2.

Produkcja Frontier Developments zebrała oceny na poziomie 78% – entuzjaści ekonomicznych strategii powinni szykować się na przyjemne budowanie parku rozrywki pełnego dinozaurów. Natomiast Umurangi Generation (82%) pozwoli wcielić się w fotografa pracującego w cyberpunkowym mieście, który za obiektywem obserwuje zmieniające się realia społeczności metropolii. Główną bohaterką Little Witch in the Woods (dzisiaj premiera) jest młoda adeptka magii – gra jest przedstawicielem gatunku RPG z elementami symulacji.

Xbox Game Pass – gry od dzisiaj

W maju Xbox Game Pass zostanie rozbudowany między innymi o Hardspace: Shipbreaker (24.05), Floppy Knights (24.05), Sniper Elite 5 (26.05) i Pac-Man Museum+ (27.05).

Źródło: Xbox

Komentarze (121)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper