Cyberpunk: Edgerunners na pierwszych ujęciach. Netflix przygotowuje widzów na premierę

Filmy i seriale
2233V
Cyberpunk: Edgerunners
Wojciech Gruszczyk | 16.05, 16:21

Cyberpunk 2077 zadebiutował z problemami, ale możemy mieć nadzieję, że „Cyberpunk: Edgerunners” trafi na rynek bez tak dużych niedogodności. Netflix przygotowuje widzów na premierę animacji i zaprezentował pierwsze ujęcia z historii.

25 czerwca 2020 roku, czyli jeszcze przed premierą, opóźnieniami, usunięciem z PlayStation Store i gigantycznymi problemami Cyberpunka 2077, CD Projekt RED potwierdził nawiązanie współpracy z japońskim studiem Trigger. To właśnie twórcy z Kraju Kwitnącej Wiśni zajęli się opracowaniem historii dla platformy Netflix, która ma zadebiutować na rynku w 2022 roku.

W dniach od 6 do 10 czerwca odbędzie się Nexflix Geeked Week, który został określony jako „wirtualne święto fanów”, podczas którego zobaczymy nowe filmy, seriale oraz gry stworzone na zlecenie platformy Netflix. Widzowie i gracze mogą liczyć na wiadomości, zwiastuny, panele dyskusyjne czy też daty premier.

Na imprezie na pewno pojawi się wspomniany „Cyberpunk: Edgerunners”, ponieważ na dzisiejszej zapowiedzi Nexflix Geeked Week pokazano pierwsze ujęcia oraz logo serialu animowanego. Nie jest to obszerna prezentacja, jednak najwidoczniej Netlfix jest gotowy, by zaprosić fanów na nową historię.

„Cyberpunk: Edgerunners (anime Cyberpunk 2077) będzie częścią nadchodzącego tygodnia Geeked 2022 w serwisie Netflix (6-10 czerwca)

Zwiastun ogłoszenia Geeked Week zawiera kilka krótkich scen”

Źródło: YouTube.com

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper