The Callisto Protocol z ważnym ogłoszeniem w przyszłym tygodniu. Twórcy pokazują obrzydliwe monstrum

News
1155V
The Callisto Protocol
Kajetan Węsierski | 14.05, 12:30

The Callisto Protocol maluje się nam jako produkcja, która może okazać się idealna dla fanów przerażających horrorów, obrzydliwych przeciwników i niezwykle mrocznej oraz brudnej atmosfery. Dotychczasowe materiały tylko utwierdzają w tym przekonaniu i sprawiają, że jeśli ktoś ma mocne nerwy, zdecydowanie będzie chciał zmierzyć się z wyzwaniem, które przygotowała ekipa z Striking Distance Studios.

Wczoraj CEO studia, Glen A. Schofield, wykorzystał Twittera, aby ogłosić bardzo ważną rzecz. Przekazał, że jeśli ktoś wciąż nie obserwuje gry, to teraz jest na to najlepszy czas, albowiem już w przyszłym tygodniu pojawi się pewna ważna wiadomość. To oczywiście rozbudziło wyobraźnię graczy, którzy mocno liczą, iż wreszcie dostaną dokładną datę premiery, a nie tylko przybliżone okno w kwestii terminu debiutu.

Inną ciekawą rzeczą, którą przyniósł sam wpis, jest zdjęcie jednego z monstrów - cóż, właściwie trudno określić, z czym mamy tak do czynienia. Prawdopodobnie jest to glutowaty potwór, który został odpowiednio przybliżony, aby zaprezentować nam skalę detali i przywiązanie do szczegółów przy projektowaniu postaci. Zresztą - po prostu spójrzcie sami, bo jest się czym zachwycić. Co myślicie?

Jeśli jeszcze nie obserwujecie @CallistoTheGame, teraz może być dobry moment na początek. Wyczekujecie newsów w przyszłym tygodniu. Zanim to nadejdzie, oto zbliżenie jednego ze stworzeń z naszego światowej od naszych projektantów. Są niesamowici. Szczęśliwego piątku 13-go! Bądźcie gotowi!

Źródło: Twinfinite

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych