First Kill na zwiastunie. Netflix prezentuje motyw lesbijskiej miłości między wampirzycą a jej pogromczynią

Filmy i seriale
2357V
First Kill - zwiastun horroru Netflix
Iza Łęcka | 13.05, 08:58

Streamingowy gigant nie od dzisiaj podejmuje się nawet najbardziej specyficznych projektów. Już w czerwcu na serwerach platformy zadebiutuje serial, który przedstawi historię rywalizacji wampirów z ich pogromcami – walka jednak zejdzie na dalszy plan, kiedy do głosu będzie musiało dojść silne uczucie między bohaterkami.

Netflix powoli wkracza w letnie miesiące, promując coraz więcej nadciągających produkcji. Bezsprzecznie jedną z najbardziej gorących zapowiedzi była ostatnia zajawka ukazująca serial live-action „Resident Evil”, w którym wystąpią Lance Reddick, Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong. Zanim jednak będziemy mogli sprawdzić wizję giganta SVOD na kultowe IP Capcomu, do biblioteki usługi zostanie dodany inny serial.

„First Kill” to kolejna odsłona gatunku paranormal romance, w której główna oś fabularna koncentruje się na rozwijającym się uczuciu pomiędzy Calliope (Imani Lewis) oraz Juliette (Sarah Catherine Hook). Młode dziewczyny pochodzą jednak z rodzin, które od lat ze sobą walczą – jedna z nich jest młodą wampirzycą należącą do wielkiego rodu, natomiast do głównych zadań bliskich drugiej bohaterki należy walka z długowiecznymi krwiopijcami. Nadchodzi czas, kiedy każda z nich będzie musiała dopuścić się pierwszego zabójstwa.

Serial Netflixa podzielony na osiem odcinków bazuje na opowiadaniu V.E. Schwab, autorki serii „Shades of Magic”, która jednocześnie pełni rolę producentki wykonawczej. Produkcja zadebiutuje 10 czerwca.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (131)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych