Dead Space Remake z datą premiery. Twórcy potwierdzają, kiedy zobaczymy gameplay

News
2666V
Dead Space Remake
Wojciech Gruszczyk | 12.05, 20:17

Dead Space Remake może być jedną z pierwszych dużych premier 2023 roku? Właśnie poznaliśmy ostateczną datę premiery gry, a zarazem deweloperzy wspomnieli, kiedy możemy oczekiwać pełnego pokazu rozgrywki.

EA Motive właśnie zakończyło kolejny stream, podczas którego deweloperzy opowiadali o procesie powstania Dead Space Remake. Wydarzenie zostało zakończone ważnym ogłoszeniem – horror trafi na PlayStation 5, Xboksy Series X|S oraz komputery osobiste już 27 stycznia 2023 roku.

„Tworzenie tego remake'u było dla nas w Motive świetną zabawą, ponieważ jesteśmy prawdziwymi fanami tej serii i chcemy traktować ją z szacunkiem, na jaki zasługuje. Równie ekscytujące jest obserwowanie reakcji graczy, ponieważ zabieramy ich w tę podróż z nami. Czynimy ogromne postępy na drodze do osiągnięcia stanu Alpha i z radością ogłaszamy, że gra ukaże się w styczniu przyszłego roku. Nie możemy się doczekać, aż gracze, zarówno ci starsi, jak i nowi, zobaczą, jak podnieśliśmy jakość oryginalnego doświadczenia w remake'u, aby było ono równie ważne dla aktualnej generacji” – powiedział Phillippe Ducharme, starszy producent Dead Space

Wcześniej deweloperzy ujawnili, że chcą zaoferować historię w pierwszym kwartale 2023 roku, ale teraz otrzymaliśmy ostateczną datę premiery. Gra EA Motive może okazać się pierwszym tytułem AAA, który zadebiutuje w przyszłym roku.

Jednocześnie możemy potwierdzić, że pierwszy pokaz rozgrywki Dead Space Remake odbędzie się w październiku – zespół najwidoczniej nie zamierza pokazywać gry podczas czerwcowych wydarzeń, ponieważ w tym czasie deweloperzy będą mogli rozwijać projekt i w zasadzie zbliżać się do finalizacji produkcji.

„27 stycznia, 2023”

Jeśli nie mieliście okazji oglądać dzisiejszego pokazu – TUTAJ zobaczycie wszystkie cztery materiały, na których deweloperzy opowiadali o procesie stworzenia Dead Space Remake. 

Źródło: EA

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych