Moon Knight jednym z lepszych seriali MCU? Serial utrzymał wysokie oceny z pierwszych odcinków

Filmy i seriale
860V
Moon Knight
Kajetan Węsierski | 08.05, 15:30

W ubiegłym tygodniu mogliśmy oglądać - zakładając dostęp do Disney Plus - ostatni odcinek serialu "Moon Knight". Niezwykle wyczekiwanej produkcji, która miała w nieco inny sposób podejść do Kinowego Uniwersum Marvela i zaserwować nam ponownie coś w klimacie, jakiego po prostu wcześniej nie mieliśmy okazji doświadczać w ramach tego przedsięwzięcia. 

I wydaje się, że twórcy dali radę to zrobić. Potwierdzają to oceny, które niewiele różnią się od tych, jakimi obsypano dzieło przy okazji premiery debiutanckiego odcinka. Obecnie, jeśli zerknąć na Rotten Tomatoes, z 212 krytyków aż 87% oceniło serial pozytywnie. Jeszcze lepiej wygląda to wśród widzów, gdzie na blisko 5000 odalnnych głosów, 92% ma dobry wydźwięk

Jeśli spojrzeć więc na odbiór zwykłych fanów, to możemy mowić o jednym z lepszych dzieł odcinkowych w MCU. "The Falcon and the Winter Soldier" miał 84%, "WandaVision" to 88%, a przy "Hawkeye" i "Lokim" było po 91%. Oczywiście sama ocena "Moon Knighta" może jeszcze nieco opaść, ale już teraz śmiało da się napisać, iż mówimy tu o jednym z najlepiej przyjętych seriali z uniwersum. Oglądaliście? Jak wrażenia? 

Źródło: Rotten Tomatoes

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych