John Wick 4 będzie podsumowaniem dotychczasowej historii. Reżyser opowiada o nadchodzącej odsłonie

Filmy/seriale
4278V
John Wick
Kajetan Węsierski | 08.05.2022, 09:30

Seria filmów "John Wick" to zdecydowanie czołówka produkcji z gatunku akcji, jakie debiutowały w ostatnich kilku latach. Dobrze świadczą o tym przychody oraz to, jak ogromne zainteresowanie generują kolejne odsłony z Keanu Reevesem na ekranie. Co więcej, przed nami sporo filmowych i serialowych spin-offów, więc samo uniwersum ma się naprawdę dobrze. 

Na horyzoncie majaczy także kolejna część głównej serii, a więc "John Wick 4". Niedawno ciekawego wywiadu udzielił reżyser, Chad Stahelski, który stwierdził, że będzie to naprawdę udana kontynuacja historii, która ciągnęła się przez poprzednie trzy odsłony. Jakby tego było mało, mamy mieć do czynienia z pewnym podsumowaniem dotychczasowych dokonań

Myślę, że Chapter 4 jest dobrą kontynuacją wszystkich trzech poprzednich filmów i będzie jednocześnie pewnym zakończeniem, co jest świetne. Wprowadzamy mnóstwo nowych postaci, które mają wiele do powiedzenia o Johnie Wicku - takich z przeszłości i, oczywiście, z teraźniejszości. 

I choć może brzmieć to jako chęć domknięcia całej opowieści, to prawdopodobnie nie jest to ostatni raz, gdy będziemy oglądać Johna Wicka na dużych ekranach. Prócz wspomnianych wcześniej spin-offów, jest spora szansa, iż sama saga będzie dalej kontynuowana. Nam pozostaje jedynie na to liczyć, albowiem - jak pisałem - to naprawdę udane filmy akcji. 

Źródło: ComicBook

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper