Cyberpunk 2077 otrzyma w końcu „prawdziwą nową zawartość”? Gracze natrafili na wzmiankę o DLC

Gry
3933V
Cyberpunk 2077 w promocji
Wojciech Gruszczyk | 29.04.2022, 16:02

CD Projekt RED opóźnił premierę fabularnego dodatku do Cyberpunka 2077 i deweloperzy nie przedstawili żadnych planów dotyczących rozwoju gry na 2022 rok. Fani obawiają się, że tytuł nie otrzyma już żadnych mniejszych rozszerzeń, ale bardzo możliwe, że Paweł Sasko zadbał o ciekawy Easter Egg.

CD Projekt RED pracuje nad next-genowym Wiedźminem 3, nowym Wiedźminem, fabularnym Gwintem, rozszerzeniami do karcianki i jeszcze pierwszym pełnoprawnym dodatkiem do Cyberpunka 2077.

Rodzime studio nie potwierdziło, że planuje zapewnić graczom kolejne mniejsze dodatki (DLC) do Cyberpunka 2077, ale wiele na to wskazuje, że firma ma ciekawe plany. Paweł Sasko (główny twórca zadań z CDP RED) na jednym z ostatnim streamów pokazał swoją przeglądarkę, w której znalazł się arkusz kalkulacyjny – w dokumencie gracze dostrzegli wzmiankę „DLC4 Gigs”.

Fani szybko połączyli fakty i uważają, że Cyberpunk 2077 może otrzymać nowe misje, a nawet pojawiły się głosy, według których będzie to pierwsza „prawdziwa nowa zawartość w grze” od premiery z 2020 roku – jak wiadomo tytuł wcześniej otrzymał kilka samochodów, ubrań, broni, mieszkania czy też pozy do Photo Mode, ale od wielu miesięcy prawdziwi fani Night City czekają na nowe zadania.

Nie będę specjalnie zaskoczony, gdy będzie to mały teaser, który ma pobudzić sympatyków pracy CD Projekt RED i zarazem uspokoić społeczność – entuzjaści Night City od dawna czekają na konkretną zawartość do Cyberpunka 2077.

Paul Tassi z Forbesa podkreślił, że nazwa „DLC4 Gigs” jest zgodna z wielkim przeciekiem DLC, który możemy również swobodnie połączyć z już wydaną zawartością. To właśnie z tego powodu część graczy uważa, że Polacy pracują nad oczekiwanymi zadaniami.

W przeglądarce Pawła Sasko pojawiły się także wzmianki o „EP1”, co sugeruje, że deweloper ma także okazję rozwijać pierwszy fabularny dodatek do Cyberpunka 2077.

DLC w przypadku produkcji CD Projekt RED są zawsze darmowe, więc może studio zaskoczy społeczność i zapewni serię ciekawych, fabularnych zadań?

Źródło: forbes

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper