Wiedźmin Sezon 4 to pewniak? Netflix podobno ma już plany na kolejne odcinki

Filmy/seriale
857V
Wiedźmin Sezon 4
Kajetan Węsierski | 23.04.2022, 14:30

Ostatnio pojawiło się nieco doniesień na temat serialu "Wiedźmin" od Netflixa. Wszystko przez fakt, iż na początku kwietnia platforma oficjalnie zapowiedziała to, co właściwie wiadome było już od jakiegoś czasu - mowa o trzecim sezonie. Ten stał się faktem, a my dostaliśmy także informacje o nowej obsadzie, która pojawi się przy okazji zbliżającej się puli odcinków. Wątek z drugiego sezonu będzie kontynuowany, więc pozostaje czekać. 

Jak się jednak okazuje, końca nie widać. Choć dopiero co ruszyły prace na planie do trzeciego sezonu, prawdopodobnie już teraz powstają konkretne plany w kontekście kolejnego. Takimi doniesieniami podzielił się Stephen Surjik, który działał jako reżyser przy "Grze o Tron" czy "The Umbrella Academy". Dodał jednak, że nie wie, czy jest częścią tych planów, ale jest przekonany, że wszystko się powoli rozkręca:

Pisarze oraz producenci nakreślili już czwarty sezon. Nie wiem, czy jestem częścią tych planów, ale przekazali mi, że wszystko już się rozpoczęło.

Jest to na pewno wiadomość, która ucieszy sporą liczbę odbiorców. I choć sam serialowy "Wiedźmin" nie cieszy się wśród polskich fanów takim uznaniem, jak na przykład za oceanem, to wciąż można trafić na wielu wielbicieli historii przedstawionej przez Lauren S. Hissrich. Dajcie znać, jak Wy się na to zapatrujecie i czy liczyliście, iż sama przygoda będzie ciągnięta jeszcze przez kilka kolejnych sezonów.

Źródło: The Gamer

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper