Nintendo Switch Online z 3 kolejnymi grami w ofercie. Prezentacja japońskich klasyków

News
887V
Mega Drive
Bartosz Dawidowski | 22.04, 09:21

Kolejne retro produkcje dołączają do oferty Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Tym razem to 3 znane gry z konsoli Mega Drive.

Trzy tytuły zostały dodane do oferty abonamentu Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Od 22 kwietnia możemy bawić się w takich 16-bitowych klasykach jak Shining Force II i Space Harrier 2.


Gry wprowadzane 22 kwietnia do Nintendo Switch Online Expansion Pack:

  • Space Harrier II
  • Shining Force 2
  • Sonic the Hedgehog Spinball

W szczególności warte uwagi w tym rzucie gier z Mega Drive’a jest Shining Force II – gra o wielkim rozmachu, świetnej mechanice taktycznych walk i znakomitej fabule. Tytuł otrzymywał w momencie swoje premiery bardzo wysokie oceny, w okolicach 9/10.

Warto przy okazji przypomnieć, że niedawno do Nintendo Switch Online + Expansion Pack wprowadzono kolejną grę z N64. Posiadacze Switch mogą się bawić w Mario Golf. Okazało się, że gra wygląda świetnie. Nintendo po małych, początkowych wpadkach w temacie emulacji, wreszcie daje radę. Przeczytacie o tym więcej w tym newsie.

Źródło: https://twinfinite.net/2022/04/nintendo-switch-online-expansion-pack-adds-sonic-spinball-shining-force-ii-space-harrier-ii-to-the-collection/

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych