Horizon Forbidden West promowane przez Sony. Firma pokazuje pełny zwiastun wersji na PS4 Pro

News
1614V
Horizon Forbidden West PS4
Wojciech Gruszczyk | 15.04, 15:20

Sony nie zapomina o Horizon Forbidden West. Na kanale PlayStation pojawił się nowy zwiastun przygody Aloy, którego zadaniem jest przedstawienie jakości gry włączonej na PS4 Pro. Firma chce najwidoczniej zachęcić do przygody kolejnych graczy.

Horizon Forbidden West w ostatnich dniach pojawia się w licznych promocjach – wczoraj wspominałem o ofercie, dzięki której można zdobyć grę za zaledwie 169 zł. Jest to naprawdę ciekawa propozycja, ponieważ choć w tej sytuacji klienci otrzymają pudełko z PS4, to jednak cały czas możemy skorzystać z oferty, dzięki której bezpłatnie zaktualizujemy grę do wersji na PlayStation 5.

Sony przed premierą zdecydowało się na publikację kilku ujęć z Horizon Forbidden West w wersji na PlayStation 4, ale dopiero dzisiaj (po 2 miesiącach od premiery) zdecydowano się na opracowanie pełnego zwiastuna.

Biorąc pod uwagę cały czas pojawiające się promocje, jest to naprawdę dobry moment, by zapoznać się z przygodą Aloy. Możemy przypuszczać, że twórcy już rozwijają kontynuację, więc za kilka lat powinniśmy poznać zakończenie trylogii Horizon.

Na uwagę zasługuje oprawa – Horizon Forbidden West wygląda cudownie na PS5, ale nawet na PS4 i PS4 Pro wpadniecie do pięknego świata.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych