Ghost of Tsushima nie otrzyma nowej zawartości. Twórcy zakończyli rozwój produkcji

Gry
1099V
Ghost of Tsushima
Wojciech Gruszczyk | 14.04.2022, 17:24

Sucker Punch Productions wydało kolejną aktualizację do Ghost of Tsushimy i deweloperzy jednocześnie potwierdzili zakończenie prac nad tytułem. Gra nie otrzyma już nowej zawartości, więc możemy podejrzewać, że cały studio pracuje nad kolejnym projektem.

Ghost of Tsushima to bez wątpienia jeden z największych hitów ostatnich lat, a zarazem mocna propozycja Sony, która na pewno zostanie rozbudowana. Firma wciąż nie potwierdziła plotek dotyczących rozwoju kontynuacji, ale ogłoszenia o prace Sucker Punch Productions zwiastują jedno – deweloperzy pracują nad nową częścią młodej serii.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzisiaj deweloperzy wydali kolejną łatkę, która w głównej mierze wprowadza zmiany do trybu multiplayer, ale jednocześnie otrzymaliśmy potwierdzenie – studio nie zamierza dłużej rozwijać pozycji.

„Chociaż nie pracujemy obecnie nad żadnymi dodatkowymi łatkami, będziemy nadal śledzić opinie na prowadzonym przez społeczność subreddicie Gotlegends oraz wiadomości wysyłane do @SuckerPunchProd na Twitterze w poszukiwaniu wszelkich błędów o wysokim priorytecie lub problemów, które się pojawią”

Deweloperzy jednocześnie podziękowali całej społeczności za wielkie wsparcie:

„Chcemy powiedzieć ogromne DZIĘKUJEMY całej społeczności za niesamowite wsparcie i opinie, które otrzymaliśmy od czasu premiery. Kiedy Legendy wystartowały w październiku 2020 roku, nigdy nie spodziewaliśmy się, że ponad półtora roku później będziemy mieli tak aktywną społeczność i nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni wszystkim, którzy byli z nami w tej podróży!”

Jest to z jednej strony dobra wiadomość – możemy podejrzewać, że teraz cały Sucker Punch Productions skupia się już wyłącznie na rozwoju następnego projektu, a Ghost of Tsushima otrzymało bardzo dobre wsparcie. Twórcy usuwali błędy, dorzucili fabularny dodatek, a nawet sprawdzili zainteresowanie rozgrywką sieciową.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: Wccftech

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper