Nowy Need for Speed to prawdziwie next-genowa gra? Wyścigi mają przyjechać w 2022 roku

Plotka
6472V
Need for Speed 2022
Wojciech Gruszczyk | 07.04, 18:16

Electronic Arts i Criterion Games mogą bardzo pozytywnie zaskoczyć graczy, którzy wyczekują na prawdziwie next-genowe wrażenia. Według raportu - najnowszy Need for Speed przyjdzie już wyłącznie na PlayStation 5, Xboksy Series X|S i PC.

Plotki dotyczące nowej odsłony serii Need for Speed pojawiają się od dawna, ponieważ Criterion Games oficjalnie pracuje nad grą. Deweloperzy nie mogli zapewnić wyścigów w zeszłym roku, ponieważ zespół został oddelegowany do prac nad Battlefieldem 2042.

Tytuł jednak podobno zbliża się do premiery – Jeff Grubb z serwisu VentureBeat otrzymał wiadomość, według której nowy Need for Speed ma zadebiutować w listopadzie i deweloperzy skupili się wyłącznie na konsolach aktualnej generacji.

„Need for Speed ukaże się jeszcze w tym roku... to prawda, gra powinna pojawić się w listopadzie. Jeśli jesteś fanem Need for Speed, który kupił next-genową konsolę, to mamy dla ciebie nowinę: to będzie tylko na next-genach".

Jeśli informacja zostanie potwierdzona, to możemy szykować się na dużą niespodziankę, ponieważ Electronic Arts przy kolejnym projekcie mogło zrezygnować ze wspierania PlayStation 4 i Xboksa One. Sytuacja na papierze nie wygląda zaskakująco, jednak musimy pamiętać, że PlayStation 5 i Xboksy Series X|S są wciąż trudno dostępne.

Need for Speed obok Dead Space Remake mają być kolejnymi grami EA, które trafią na rynek w przeciągu następnego roku i najwidoczniej nie zadebiutują już na PS4 i XOne.

Źródło: VGC

Komentarze (133)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper