Moon Knight ze świetnym startem na Rotten Tomatoes. Disney ma w rękach kolejny hit?

Filmy i seriale
1011V
Moon Knight
Kajetan Węsierski | 03.04, 13:30

W miniony czwartek na platformie Disney+ zadebiutował długo wyczekiwany serial "Moon Knight". Choć sama nazwa na pewno nie mówi wiele tym, którzy nie mają styczności z komiksami Marvela, to najwięksi fani bez wątpienia wyczekiwali tłumnie na to, co tym razem przyszykowała dla nas wytwórnia Myszki Miki. 

I już pierwsze recenzje zwiastowały, że będziemy mieli do czynienia z czymś naprawdę dobry. Jak się jednak okazuje - nie tylko krytycy są zadowoleni, ale także zwykła widownia. Na Rotten Tomatoes pojawiają się już pierwsze oceny za debiutancki odcinek i są zdecydowanie zadowalające. Wśród 108 krytyków pojawiło się aż 87% pozytywnych komentarzy, ale jeszcze lepiej wypada kwestia widzów. 

Ci tłumnie, albowiem w liczbie blisko 1600 osób, ocenili pozycję, zostawiając 94% pozytywnych opinii. Mówimy więc o wyniku bliskim perfekcji i takim, które na pewno świadczy o tym, iż mamy do czynienia z czymś, co po prostu warto obejrzeć. I sprawia to, że dla wielu osób premiera Disney+ w Polsce, która zaplanowana jest już na czerwiec, powinna być jeszcze bardziej wyczekiwana. Marvel ma nowy hit? 

Źródło: Rotten Tomatoes

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper