Future Games Show Summer 2022 z potwierdzoną datą wydarzenia. Impreza odbędzie się już niedługo

News
830V
Future Games Show
Kajetan Węsierski | 02.04, 12:30

Końcówka marca była dla wielu osób smutnym okresem - oficjalnie potwierdzono bowiem, iż w tym roku popularne E3 nie odbędzie się w żadnej formie (ani fizycznie, ani cyfrowo). Spotkało się to oczywiście ze sporym niezadowoleniem ze strony fanów - zwłaszcza tych, którzy ciepło wspominają najlepsze odsłony samej imprezy. W branży gier czerwiec zawsze stał pod znakiem tego wydarzenia i niejako wyznaczał cykl życia graczy.

Na szczęście nie oznacza to, iż przez tak gorący okres przejdziemy bez jakichkolwiek eventów. Games Radar oficjalnie zapowiedział, iż letni Future Games Show odbędzie się normalnie. Co więcej, przy okazji samego potwierdzenia, dostaliśmy także datę - mowa o 12 czerwca. To właśnie na ten dzień zaplanowano blisko godzinny pokaz, podczas którego dostarczone zostaną nowe zwiastuny, materiały z gry i inne niespodzianki.

I choć sama impreza nie ma jeszcze takiego statusu, jak choćby wspomniane wcześniej E3, to przy okazji minionych edycji organizatorzy pokazali już, że potrafią podejść do sprawy z rozmachem i załatwić sobie kilka pokazów na wyłączność. Co by nie mówić, nawet podczas wiosennej edycji sprzed kilku dni, która zazwyczaj ma mniejszą skalę, pokazano blisko czterdzieści pozycji. Jestem więc przekonany, iż w czerwcu będzie na czym zawiesić oko. Czekacie?

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper