Gra o tron Ród smoka z datą premiery. HBO szykuje widzów na House of the Dragon

Filmy i seriale
2026V
Ród smoka
Wojciech Gruszczyk | 30.03, 17:05

HBO właśnie potwierdziło wiadomość, na którą czekali wszyscy fani „Gry o tron”. Już w sierpniu odbędzie się premiera pierwszych odcinków nowej serii. „Ród smoka” może rozpocząć nowy początek dla tego IP.

„Ród smoka” oczekiwana produkcja od HBO, która jest prequelem „Gry o tron”. Właśnie potwierdzono, że opowieść osadzona 200 lat przed znanymi wydarzeniami trafi do widzów 22 sierpnia.

HBO potwierdza, że widzowie mogą liczyć na 10 epizodów, więc dopiero pod koniec października zobaczymy wielki finał historii. Jak już wcześniej ujawniono – w tym wypadku otrzymamy opowieść skupioną na rodzie Targaryenów.

W rolach głównych wystąpią: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D'Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel i Rhys Ifans.

„Oryginalny serial @HBO #HouseOfTheDragon zadebiutuje 21 sierpnia w HBO i będzie dostępny do streamowania w @HBOMax. Dziesięcioodcinkowa seria @HouseofDragon została oparta na "Ogniu i krwi" @GRRMspeaking, osadzonym na 200 lat przed wydarzeniami z @GameofThrones: http://hbom.ax/HouseoftheDragon”.

Jest to na pewno bardzo ciekawa wiadomość biorąc pod uwagę, że w drugiej połowie 2022 roku zadebiutują także „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” od Amazonu oraz „Wiedźmin: Rodowód krwi” od platformy Netflix. Fani wielkich IP mogą szykować się na bardzo ciekawe starcie.

Źródło: HouseofDragon

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper