Uncharted prezentowany na długim fragmencie. Tom Holland jako Nathan Drake

Filmy i seriale
1096V
Uncharted recenzja
Wojciech Gruszczyk | 28.03, 21:13

W maju „Uncharted” trafi na między innymi Blu-ray i DVD, jednak Sony nie przestaje promować widowiska z Tomem Hollandem w roli głównej. Korporacja prezentuje wstęp do historii i widzowie mogą zobaczyć blisko 10 minut z wielkiej przygody Nathana Drake'a.

Sony od lat zabiegało o wrzucenie „Uncharted” do kin. Nie było to łatwe, ale po wielu zmianach reżyserów i wybraniu odpowiedniego aktora do głównej roli, produkcja trafiła na wielki ekran. Jest to aktualnie jeden z najlepiej zarabiających filmów, który powstał na podstawie gry wideo.

„Uncharted” nie jest bezpośrednio połączone z przygodami Nathana Drake'a, które wcześniej opracowało Naughty Dog, jednak tytuł Sony w kilku miejscach korzysta z wcześniej opowiedzianych historii.

Na jak wiele porównań możemy liczyć? Na to pytanie dobrze odpowiada poniższy materiał. Jest to sam początek produkcji i zarazem blisko 10-minutowy wycinek filmu, który choć nie pokazuje za wiele, to jednak w dobry sposób zapowiada wydarzenia.

10 maja „Uncharted” trafi na fizyczne nośniki, a teraz pozycja jest dostępna w pierwszych VOD. W przyszłości tytuł powinien trafić do SVOD – w lutym informowaliśmy, że Sony Pictures Television i WarnerMedia potwierdziły rozszerzenie współpracy, dzięki której najważniejsze tytuły Japończyków wylądują w HBO Max i HBO.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper