Rocket League x Lamborghini. Najnowszy samochód legendarnej firmy trafia do produkcji Psyonix

Gry
982V
Rocket League x Lamborghini
Igor Chrzanowski | 26.03.2022, 18:05

Rocket League znów promuje najszybsze samochody na świecie, tym razem nawiązując ścisłą współpracę z marką Lamborghini. To właśnie w grze Psyonix pojeździmy najnowszym supersamochodem!

Produkcja Psyonix oferuje nam szaloną rozgrywkę niezwykle ciekawie zaprojektowanymi fikcyjnymi pojazdami, aczkolwiek od czasu do czasu do gry trafiają prawdziwe licencjonowane samochody, do których już 30 marca dołączy najnowszy Lamborghini Countach LPI 800-4! Jest to specjalnie przygotowany supersamochód mający na celu uczcić 50. urodziny jednego z pierwszych tak zwanych "superpojazdów", jakim był oryginalny Lamborghini Countach, produkowany w latach 1974-1990.

Jego nowa wersja powstanie tylko w nakładzie 112 sztuk i będzie prawdziwym rarytasem dla miłośników takich super odlotowych maszyn. W popularnych "autkach" nowe Lambo dostępne będzie nabycia w pakiecie w dniach 30 marca do 5 kwietnia i będzie to na razie jedyna opcja na to, aby zdobyć cyfrową wersję tegoż arcydzieła motoryzacji. Co ważne, Lamborghini Countach LPI 800-4 posiadać będzie hitbox Dominusa, a więc będzie bazował na jednym z lepszych pojazdów w całej grze.

Źródło: Rocket League

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper