Nova powstaje! Marvel pracuje nad kolejną ekranizacją kultowej postaci z komiksów

Filmy i seriale
800V
Nova
Kajetan Węsierski | 26.03, 09:30

Kinowe Uniwersum Marvela zdecydowanie zadowala fanów. Trudno się bowiem nudzić, gdy tak często dostaje się nowe i ciekawe produkcje. Do premier kinowych, których i tak w skali roku było sporo, dorzucono przecież w 2021 także seriale! Te również pojawiają się co kilka miesięcy. Sprawia to, że właściwie trudno znaleźć ciąg kilkunastu tygodni, gdzie nie dostaniemy nic nowego z uwielbianego świata.

Jeśli natomiast wciąż mało Wam kolejnych produkcji z uniwersum Marvela, to bez wątpienia ucieszy Was fakt, iż redakcja Deadline zdradziła, iż wytwórnia pracuje już nad ekranizacją bardzo popularnego i kultowego bohatera. Jak już wiecie po samym tytule newsa - chodzi o Novę. Richard Rider (bo tak brzmi prawdziwe imię postaci) to postać o iście kosmicznych możliwościach i skali mocy.

Co natomiast jeszcze ciekawsze, za scenariusz ma odpowiadać Sabir Pirzada, który pracował przy debiutującym w nadchodzącym tygodniu serialu "Moon Knight". Gdy ten pojawi się na Disney+ będziemy w stanie mniej-więcej określić, z kim mamy do czynienia. Na ten moment niestety nie ma mowy o jakichkolwiek innych szczegółach. Na datę premiery jeszcze poczekamy, ale być może jakiekolwiek wzmianki o Novie pojawią się już we wspomnianym Księżycowym Rycerzu?

Źródło: Deadline

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper