Haunted House Renovator. Remonty nawiedzonych domów na zwiastunie. Walki z duchami i szczurami

News
540V
Haunted
Bartosz Dawidowski | 25.03, 11:17

Polscy deweloperzy wciąż zaskakują ciekawymi pomysłami. Po serii gier o remontach budynków zespół Image Power z Warszawy postanowił wprowadzić motywy grozy do takich działań.

Studio Image Power, które wydało już Dieselpunk Wars (PC, Steam) zapowiedziało kolejną produkcję. To Haunted House Renovator. W tym "symulatorze remontowym" nie będziemy spokojnie mazać pędzlem po ścianach, jak w innych tytułach tego typu. W grze obsługujemy klientów, którzy mają problemy z nawiedzonymi nieruchomościami. Nasze działania będą mieć zatem związek ze zwalczaniem duchów, stad szczurów, maskowaniem obecności złych sił itd. Wszystko oczywiśćie po to, by uzyskać jak najwyższą cenę przy sprzedaży domu.

Wiemy już, że gra zadebiutuje dopiero w 2023 roku na PC, konsole PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. W tym miejscu znajdziecie zakładkę produkcji na Steam.

Image Power tak opisuje gameplay z Haunted House Renovator:

Masz nietypową pracę - kierujesz renowacją nawiedzonych domów... Tu nie wystarczy nowa tapeta, tu w grę wchodzą zjawiska paranormalne... I to Ty musisz sobie z nimi poradzić.

Remont a zjawiska paranormalne

Zgłaszają się do Ciebie właściciele nawiedzonych domów z całego świata. Zanim przystąpisz do gruntownego remontu, rozejrzyj się uważnie po nawiedzonych budowlach - nie wiesz, co i gdzie się kryje! Ta praca wymaga specjalnego zestawu narzędzi!

Wygoń złe duchy i demony

Nie zakończysz zlecenia dopóki nie pozbędziesz się niechcianych "gości", takich jak duchy, gnomy czy demony. Ty wybierasz czy będziesz je wypędzać przy pomocy wody święconej czy bardziej skomplikowanych rytuałów. Jeśli wszystko inne zawiedzie, zawsze możesz spróbować zamurować potwora lub... zastawić go szafą na wieczność.

Twórz "przyjazne" i "bezpieczne" wnętrza

Pierwsze wrażenie klientów jest najważniejsze. Oddając zlecenie musisz zadbać o to, by dom nie wyglądał już na nawiedzony. Zmieniaj tapety, maluj ściany i zmieniaj meble. Nawet jeśli nie uda Ci się pozbyć złych mocy, postaraj się je odpowiednio ukryć przed klientami.
 
Cechy gry:

  • Realistyczna i klimatyczna oprawa nawiedzonych domostw
  • Wiele zróżnicowanych typów złych mocy i niechcianych "gości" do wypędzenia
  • Wybór wśród zleceń z nawiedzonymi domami z całego świata
  • Duży wybór mebli, boazerii i narzędzi pracy
  • Różne sposoby wykonywania zleceń, od wody święconej, przez magię, po hochsztaplerstwo i oszustwo
  • Rozbudowana kampania dla jednego gracza
Źródło: https://store.steampowered.com/app/1917850/Haunted_House_Renovator/

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper