The Batman i Joker. Matt Reeves rozpala fanów pokazując nową wersję postaci

Filmy/seriale
4197V
Joker w The Batman
Wojciech Gruszczyk | 24.03.2022, 18:26

Matt Reeves rozwija zupełnie nowe uniwersum z Batmanem w roli głównej i reżyser właśnie zaprezentował zupełnie nowy wizerunek Jokera. W kinowej wersji „The Batman” nie mogliśmy zobaczyć nowego aktora w znanej roli.

„The Batman” to jeden z ostatnich hitów, który rozpoczął zupełnie nową serię i fani mogą liczyć na następne produkcje związane z Obrońcą Gotham. Już teraz potwierdzono opracowanie pierwszego serialu, ale możemy podejrzewać, że Robert Pattinson ponownie założy strój Batmana i będzie mógł zawalczyć z następnymi rywalami.

UWAGA NA SPOILER

W „The Batman” nie mamy okazji spojrzeć na walkę Batmana z Jokerem, ale jak wiadomo w serii Matta Reevesa istnieje postać, która jest grana przez Barry'ego Keoghana. Aktor mierzy się z naprawdę dużym wyzwaniem, jednak mogę śmiało podejrzewać, że jego wizja Jokera zostanie w przyszłości ciepło przyjęta przez widzów.

Matt Reeves przedstawił Jokera w ciekawej wersji – antagonista jest bardzo oszpecony i mam wrażenie, że dzięki temu wygląda na swój sposób groźnie.

Dzisiaj Matt Reeves opublikował powyższe zdjęcie, które pochodzi z usuniętej sceny z „The Batman”, a Warner Bros. opublikowało dodatkowy materiał. 

„Barry Keoghan jako Joker w #TheBatman”

Barry Keoghan w ostatnim czasie wystąpił w „Eternals”, „Zielony Rycerz. Green Knight” czy też „Dunkierce”. Aktor zebrał sporo pozytywnych opinii za rolę w „Zabicie świętego jelenia”.

Przeczytajcie naszą recenzję „The Batman”

Źródło: Matt Reeves + YouTube

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper