Far Cry 6 wśród 3 gier dostępnych za darmo. Microsoft zaprasza na weekendowe Free Play Days

Gry
4541V
Far Cry 6 - dyktator i syn
Iza Łęcka | 24.03.2022, 09:43

Najnowsza oferta Free Play Days powinna zainteresować graczy, którzy mają ochotę pobiegać po wielkim świecie. W promocji została uwzględniona przygoda rozgrywająca się na tropikalnej Yarze, która jest dostępna za darmo na wszystkich platformach w ciągu najbliższych dni.

Gigant z Redmond kontynuuje pozytywną tradycję i zaprasza część swojej społeczności do kolejnej odsłony Free Play Days. Tym razem wykorzystano darmowy weekend w Far Cry 6, by wrzucić produkcję do oferty – ale to tylko jedna z trzech propozycji promowanych przez Microsoft.

Dalsza część tekstu pod wideo

Użytkownicy Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mają możliwość sprawdzenia Lost Judgment – spin-off serii Yakuza zadebiutował na rynku w zeszłym roku i został dobrze przyjęty przez wielu graczy oraz dziennikarzy (średnia ocen 83%). Ryu ga Gotoku Studio dopracowało wcześniej stosowane mechaniki, ale przede wszystkim stworzyło intrygującą historię z bardzo przekonującymi bohaterami.

Trzecią grą w ofercie jest Before We Leave, jednak warto zaznaczyć, że strategia skupiona na odbudowie zniszczonej cywilizacji jest również dostępna w katalogu Xbox Game Pass. Gra zadebiutowała na PC, natomiast po kilkunastu miesiącach znalazła się na konsolach Microsoftu i zgarnęła noty na poziomie 75%.

Free Play Days obowiązuje przez cały weekend, więc to wystarczający czas na sprawdzenie każdego dodanego tytułu i przekonanie się, czy warto kupić pełną wersję.

Promocja Free Play Days

  • Far Cry 6
  • Lost Judgment
  • Before We Leave

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Microsoft

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper