Far Cry 6 za darmo przez weekend. Ubisoft potwierdza crossover ze Stranger Things

Gry
2904V
Far Cry 6 darmowy weekend
Iza Łęcka | 23.03.2022, 07:39

Francuski producent i wydawca kontynuuje tradycję, zapraszając do wypróbowania kolejnej gry ze swojego katalogu. Gracze korzystający ze wszystkich platform mogą pobrać Far Cry 6 i przekonać się, czy warto wybrać pełną wersję historii rozgrywającej się na tropikalnej Yarze. Jednocześnie ogłoszono DLC związane ze Stranger Things.

Od 24 do 27 marca Far Cry 6 będzie dostępne za darmo na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksach One oraz PC. Zainteresowani akcją odbiorcy mogą już rozpocząć pobieranie produkcji na niemal wszystkich platformach – wstępne ściąganie plików nie działa tylko na konsolach Microsoftu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Studio ogłosiło również specjalne wydarzenie związane ze Stranger Things – na serwerach pozycji pojawi się darmowe DLC, które będą mogli sprawdzić wszyscy gracze. Dani Rojas będzie musiał zmierzyć się z nowym zagrożeniem, a jej przedsmak możemy zobaczyć na małej zajawce.

„Zagraj w DARMOWĄ misję crossover Stranger Things od 24 marca!

Zaproś znajomego do gry podczas pierwszego darmowego weekendu w Far Cry 6, 24-27 marca, graj w pojedynkę lub w trybie współpracy.

Świętuj razem z 50% rabatem FC6 i 35% rabatem na Season Pass! #FarCry6”

Sprawdźcie również dokładny harmonogram zaplanowanego weekendu, by jak najlepiej wykorzystać darmowy dostęp do tytułu:

„Powiedz znajomym – pierwszy darmowy weekend w Far Cry 6 odbędzie się w dniach 24-27 marca i zawiera zupełnie nową misję Stranger Things Crossover!

Wstępne pobieranie jest już dostępne. Sprawdź tę mapę, aby zobaczyć, kiedy rozpocznie się bezpłatny weekend w twojej strefie czasowej. #FarCry6”

Ubisoft ponownie promuje kolejną odsłonę swojej znanej serii, wykorzystując inicjatywę darmowego weekendu oraz wprowadzając obniżki – w ciągu najbliższych dni Far Cry 6 można zdobyć w promocji w każdym z cyfrowych sklepów.

Ostatnią przygodę Daniego Rojasa można ukończyć w 23 godziny, więc po wcześniejszym przygotowaniu jesteście w stanie ograć główną kampanię w trakcie ogłoszonej akcji. W szybkim poznaniu najważniejszych wątków z gry pomoże Wam nasz poradnik.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Twitter: FarCrygame

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper