Reżyser Morbiusa potwierdza istnienie Spider-Mana w uniwersum Sony. Fani wierzą w szybką prezentację postaci

Filmy i seriale
1402V
Spider-Man Morbius
Iza Łęcka | 21.03, 12:11

Jeszcze przed kwietniową premierą „Morbiusa” otrzymaliśmy wiadomość, która może skutecznie zachęcić widzów do wybrania się na seans nadciągającego widowiska należącego do uniwersum Sony. Daniel Espinosa potwierdził, że w świecie rozwijanym przez wytwórnię znajduje się Spider-Man.

1 kwietnia odbędzie się wielokrotnie przekładana premiera filmu „Morbius”. Tytuł, za którego reżyserię odpowiada Daniel Espinosa, będzie trzecią produkcją spod szyldu Sony’s Spider-Man Universe (wcześniej Sony Pictures Universe of Marvel Characters), w której wciąż nie zawitał Człowiek-Pająk.

Nie oznacza to jednak, że entuzjaści komiksów nie snują kolejnych spekulacji na temat roli Petera Parkera – wszelkie doniesienia w pewien sposób rozwiał twórca „Morbiusa”. Podczas rozmowy z redakcją Cinemablend Espinosa przyznał, że Spider-Man znajduje się w uniwersum Sony:

„Oczywiście! Mam na myśli, że w prawie wszystkich Spider-Verse lub, wiesz, [wszechświatach - przyp. red], które istniały w uniwersum Marvela, jeśli czytałeś komiksy, jest cała idea tego rodzaju - teorii strun Marvela, jeśli można to tak nazwać. (...). Masz świat, w którym masz te same postacie, i to WSZYSTKIE postacie, ale są one nieco inne”.

Wypowiedź filmowca na pierwszy rzut oka może wydawać się błaha, jednak zdaniem entuzjastów uniwersum bacznie śledzących wszelkie nowinki jest to teaser, który ma przygotować na pojawienie się Spider-Mana w trakcie produkcji Według jednej z teorii superbohater miałby się pojawić po napisach końcowych.

Przypomnijmy, że w jednej ze scen pierwszego trailera widowiska poświęconego losom dr Morbiusa zobaczyliśmy plakat, który sugerował, że Spider-Man jest postacią Sony’s Spider-Man Universe, lecz twórcy nadal trzymają nas w niepewności. Niektórzy uważali, że superbohater nie żyje w prezentowanej wersji świata, dlatego Sony skupia się na antagonistach.

Pytanie pozostaje jedno – na którego ze Spider-Manów mogliby się zdecydować autorzy? Jeżeli mielibyśmy kiedykolwiek zobaczyć na ekranie Człowieka-Pająka, to wytwórnia na pewno wybrała aktora zaangażowanego do projektu.

Źródło: CBR

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper