Elden Ring z dużą aktualizacją. Studio wprowadziło zaskakujące nowości, usuwa błędy i zajmuje się balansem

Gry
4430V
Elden Ring Patch 1.03
Iza Łęcka | 17.03.2022, 08:19

From Software opublikowało duży patch do Elden Ring, którego zawartość może okazać się miłą wiadomością dla graczy. Deweloperzy nie tylko podjęli się usunięcia wielu pojawiających się niedogodności, ale przygotowali także kilka nowości.

Elden Ring sprostało oczekiwaniom wielu odbiorców i śmiało może być uznany za jedno z najgłośniejszych dokonań japońskiego studia. Po entuzjastycznym przyjęciu przez dziennikarzy, produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy. Wczoraj From Software oraz Bandai Namco pochwaliły się bardzo wysoką sprzedażą gry dostępnej na konsolach dwóch generacji oraz PC. To jednak nie koniec prac nad zapewnieniem jak najlepszego doświadczenia –  udostępniona została nowa aktualizacja.

Dalsza część tekstu pod wideo

Patch zajmuje 1,4GB i uwzględnia kilka nowych funkcji. Po spotkaniu NPC gracze otrzymają możliwość zapisywania na mapie nazwy postaci niezależnej, dodany został nowy NPC (Jar-Bairn), opracowano nowe etapy zadań dla niektórych NPC (Diallos/ Nepheli Loux/ Kenneth Haight/ Gatekeeper Gostoc), a w trakcie rozgrywki można przywołać w „różnych sytuacjach” kilku nowych bohaterów. Co więcej, zwiększono liczbę wzorów obiektów, które gracz może naśladować podczas używania Mimic’s Veil, a w trakcie przemierzania niektórych otwartych obszarów usłyszymy muzykę.

From Software poświęciło wiele uwagi na usunięcie licznych błędów (TUTAJ pełna lista zmian), ale także zadbało o usprawnienie wydajności, zwiększyło ilość kamieni kowalskich, które wypadają z niektórych przeciwników, zajęło się również skutecznością tarcz oraz niektórych broni. Wśród udogodnień nie zapomniano o balansie czarów – część jest teraz mocniejsza, natomiast niektóre zostały osłabione.

Pewną atrakcją wydaje się dodanie do produkcji nowych zadań oraz kolejnych NPC – japońscy deweloperzy najwyraźniej planują opowiadać następne historie na Ziemiach Pomiędzy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Elden Ring.

Źródło: Bandai Namco

Komentarze (191)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper