Kot w butach 2 na pierwszym zwiastunie. Universal Pictures potwierdza datę premiery

Filmy i seriale
1040V
Kot w butach 2
Wojciech Gruszczyk | 15.03, 16:41

Po ponad dekadzie Kot w butach powróci na wielki ekran. Jesienią odbędzie się premiera nowego filmu z charakterystycznym kotem znanym z serii „Shrek”. Universal Pictures zaprezentowało dzisiaj pierwszy zwiastun historii.

„Kot w butach” w 2011 roku okazał się dużym sukcesem i film zarobił 555 mln dolarów w box office. Produkcja pobiła „Shreka” (487,9 mln dolarów), ale nie zdołała przebić wyników „Shrek 2” (928,7 mln dolarów) i „Shrek 3” (813,4 mln dolarów). Uniwersum od dawna nie otrzymało nowej odsłony, ale już 23 września odbędzie się premiera „Kot w butach 2”.

Universal Pictures potwierdza, że produkcja zadebiutuje wyłącznie w kinach, więc dopiero w późniejszym terminie możemy liczyć na debiut w SVOD.

Zwiastun zapowiada wydarzenia i zarysowana historia zapowiada się naprawdę ciekawie, ponieważ okazuje się, że DreamWorks Animation postawi Kota w butach pod ścianą – ten entuzjasta niebezpiecznych zabaw stracił już osiem z dziewięciu żyć i musi teraz uważać na swoje zdrowie. Bohater wyruszy na wielką przygodę, by odzyskać swoje utracone życia.

Warto przypomnieć, że również „Shrek” ma powrócić – Universal Pictures w 2018 roku zleciło opracowanie rebootu, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy większych konkretów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper