Sonic 2 na finałowym zwiastunie. Ślub, powrót oprycha i wielki pojedynek

Filmy i seriale
917V
Sonic 2
Wojciech Gruszczyk | 14.03, 14:40

Już w przyszłym miesiącu na dużym ekranie zadebiutuje „Sonic the Hedgehog 2”, więc Paramount Pictures właśnie opublikowało ostateczny zwiastun filmu. Materiał pokazuje kilka ciekawych scen i dobrze przygotowuje na nadciągającą akcję.

„Sonic the Hedgehog” z 2020 roku okazał się zaskakującym hitem i film z budżetem na poziomie 85-90 mln dolarów zgarnął ponad 300 mln dolarów w box office. Ten wynik zachęcił Paramount Pictures do kontynuowania współpracy z Segą, na mocy której powstała kontynuacja.

„Sonic the Hedgehog 2” zadebiutuje w kinach już 8 kwietnia, więc dzisiaj możemy sprawdzić nowy zwiastun. Materiał nie zapowiada rewolucji, ale potwierdza, że twórcy kontynuują wydarzenia, a główny bohater zmierzy się teraz z nowym zagrożeniem.

Knuckles odegra dużą rolę w historii – w oryginalnej wersji w tę postać wcielił się Idris Elba. Aktor znany z między innymi „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”, „Legion samobójców: The Suicide Squad” oraz „Mroczna wieża” udzielił głosu przeciwnikowi Sonica.

Za „Sonic the Hedgehog 2” odpowiada Jeff Fowler, który miał również okazję pracować przy pierwszej przygodzie Niebieskiego Jeża – hit z 2020 roku był jego reżyserskim debiutem.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Project Adam”, „Red Rocket” i „To nie wypanda”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper