Hugh Jackman w Deadpoolu 3? Ryan Reynolds marzy o występie aktora w roli Wolverine'a

Filmy i seriale
1181V
Deadpool i Wolverine
Kajetan Węsierski | 13.03, 15:30

"Deadpool 3" jest prawdopodobnie jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji filmowych przez wszystkich fanów Marvela. Dwie pierwsze odsłony z Ryanem Reynoldsem spotkały się z fantastycznym przyjęciem i rozbiły bank - zwłaszcza jak na standardy tytułów z kategorią wiekową "R". Trzecia część szczególnie pobudza wyobraźnię, albowiem ma być ona częścią MCU. 

Odnośnie do tego, co dane nam będzie zobaczyć w filmie, powstaje cała masa teorii i różnego rodzaju przewidywań. Na ten moment niestety trudno jest cokolwiek zakładać z dużą dozą prawdopodobieństwa, choć najczęściej pojawiają się niepotwierdzone doniesienia o tym, iż będzie to idealna pozycja na przedstawienie X-Menów. Sam Ryan Reynolds marzy szczególnie o jednym z nich - Wolverinie

To byłoby niesamowite [mieć Hugh Jackmana w obsadzie - przyp. red.]. Napisz do Kevina Feige, który opiekuje się Marvel Cinematic Universe na Buena Vista Way czy gdziekolwiek. Nie wiem, gdzie to jest, ale tak - byłoby miło. To byłoby jak sen. To byłoby spełnienie marzeń!

Trzeba przyznać, że obecność Wolverine'a w Kinowym Uniwersum Marvela bez dwóch zdań dodałaby całej serii sporo klasy i jakości. Niemniej, trudno stwierdzić, czy Kevin z ekipą nie będą chcieli postawić na nowy angaż. Pozostaje nam czekać i liczyć, że za słowami Reynoldsa kryje się coś więcej, niż tylko marzenia. Jak byście się zapatrywali na taką opcję? 

Źródło: ComicBook

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper