Dying Light 2 ulepszony na konsolach. Techland zadbał o 60 fps na Xboksie Series S

Gry
2549V
Dying Light 2
Wojciech Gruszczyk | 11.03.2022, 15:17

Wrocławskie studio udostępniło nową aktualizację do Dying Light 2 w wersji na konsole Sony oraz Microsoftu. Twórcy zadbali o ważną aktualizację, ponieważ nie tylko usunęli błędy, ale zadbali o poprawę doświadczenia posiadaczy Xboksów Series S.

W środę Techland opublikował dużą aktualizację do Dying Light 2 na komputerach osobistych, a zarazem zapowiedział, że już wkrótce łatka trafi na konsole. Nie musieliśmy długo czekać, ponieważ patch właśnie wylądował na kolejnych urządzeniach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy ponownie zajęli się poprawkami w przypadku rozwoju fabuły, kooperacji, narzędzi Nocnych biegaczy, walki, balansu nocy, finałowego starcia, pakietu brutalności czy też aspektów technicznych, ale zarazem udało się im zadbać o ważną rzecz dla posiadaczy Xboksów Series S.

Deweloperzy wykorzystali informacje zwrotne od fanów i opracowali tryb wydajności, który pozwala biegać po mieście pełnym zarażonych w 60 klatkach na sekundę na XSS.

Studio dodało także o „zrównoważony” wariant rozgrywki na Xboksie Series X, który również skupia się na dostarczeniu 60 fps, ale pewnie w tym wypadku możemy liczyć na poprawioną oprawę względem najmniejszego Xboksa w historii.

„Najnowsza łatka jest już dostępna na PlayStation i Xbokasch!

W tym patchu rozwiązujemy liczne problemy zgłaszane przez naszych graczy.

Listę zaktualizowanych treści znajdziesz na naszej stronie internetowej!

Dziękuję za ciągłe wsparcie!

#DyingLight2 #StayHuman”

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: DyingLightGame

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper