PS4 z darmowym AppleTV+. Sony zaprasza graczy na świetną promocję

Gry
6456V
AppleTV+ z PS4
Wojciech Gruszczyk | 10.03.2022, 19:07

Już nie tylko posiadacze PS5 mogą skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej przez Sony oraz Apple. Teraz także na PS4 aktywujemy bezpłatny dostęp do usługi SVOD, w której znajduje się wiele ciekawych produkcji.

W lipcu ubiegłego roku PlayStation przedstawiło ofertę dla graczy z PS5 – zainteresowani mogli włączyć AppleTV+ przez PlayStation 5, by otrzymać dostęp do usługi na sześć miesięcy. Z oferty mogliśmy skorzystać wyłącznie na konsoli aktualnej generacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz jednak otrzymaliśmy ciekawą wiadomość – promocja wystartowała także na PS4. Gracze bez przeszkód mogą teraz aktywować abonament, by przez następne trzy miesiące korzystać z „rozszerzonego” okresu próbnego.

„Zrealizuj ofertę od teraz do 22 lipca 2022 r. i zacznij oglądać docenione przez krytyków programy i filmy Apple Originals, takie jak Ted Lasso, See i Foundation, a także świetne filmy, takie jak Finch. Nowe programy i filmy Apple Original pojawiają się co miesiąc. Oglądaj wyłącznie w Apple TV App. Po zakończeniu przedłużonego okresu próbnego subskrypcja będzie odnawiana co miesiąc w cenie 24,99 zł do chwili anulowania”.

Sony bardzo dokładnie przedstawia proces, dzięki któremu będziecie mogli skorzystać z promocji na PlayStation 4:

  1. Znajdź aplikację Apple TV w sekcji TV i wideo na konsoli PS4.
  2. Pobierz i otwórz Apple TV App i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.
  3. Zaloguj się swoim Apple ID albo stwórz Apple ID, jeśli jeszcze go nie posiadasz.
  4. Ciesz się rozszerzonym okresem próbnym Apple TV+.

Polska znajduje się na liście krajów, w których gracze mogą sprawdzać AppleTV+ , więc jeszcze dzisiaj możecie zerknąć kilka produkcji opracowanych dla Apple. Od siebie polecam „Ted Lasso” – to jedna z najlepszych propozycji dostępnych w SVOD.

Co warto zobaczyć na AppleTV+? Sprawdźcie propozycje Kajetana.

Źródło: PlayStation

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper