Forspoken na rozgrywce w 4K. Gameplay prezentuje moce i walkę

Gry
1752V
Forspoken Frey Holland
Iza Łęcka | 10.03.2022, 08:58

Square Enix kontynuuje całkiem intensywną promocję nowego IP jakim jest Forspoken. Pozycja doczekała się kolejnego materiału, który uchyla rąbka tajemnicy i ukazuje, jak tytuł wygląda i sprawdza się w trakcie dynamicznych pojedynków. Zapowiadają się obiecujące starcia.

Wczorajsze State of Play nie mogło się obyć bez świeżutkiego zwiastuna Forspoken, jednakże japoński wydawca postarał się o dodatkowy filmik. We współpracy z redakcją Game Informer powstał materiał pokazujący kolejne elementy produkcji, która jeszcze w 2022 roku zadebiutuje na PS5 i PC.

Główną bohaterką przygody jest Frey Holland, która podczas przemierzania i poznawania tajemnic krainy Athia będzie zyskiwać nowe umiejętności. W trakcie ataków skorzystamy z koła wyborów rozmaitych mocy bazujących między innymi na żywiołach, by otrzymać dostęp do dodatkowego okienka, gdzie znajdzie się szereg zdolności. Deweloperzy skupili się na opracowaniu zróżnicowanych umiejętności, co powinno spotkać się z aprobatą wielu odbiorców.

Starcia w najnowszej grze Luminous Productions dają nadzieję na całkiem widowiskowe i dynamiczne doświadczenie. Po wypracowaniu konkretnych ruchów i możliwości protagonistki, walka może przynieść sporo frajdy. Wiele zależy również od poziomu trudności, lecz jak zapewnia studio, tytuł będzie odznaczał się dopasowanymi wyzwaniami.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper