Future Games Show Spring 2022 z prezentacją 40 gier. Organizatorzy zapowiadają 8 światowych premier

News
871V
Future Games Show Spring 2022
Iza Łęcka | 09.03, 08:58

Future Games Show powraca z wiosenną imprezą, podczas której zobaczymy wiele nowych produkcji zmierzających na rynek. Na imprezie będziemy świadkami prezentacji 40 tytułów, wśród których znalazły się również wcześniej niepokazane pozycje.

W zeszłym roku trzykrotnie mogliśmy brać udział w wydarzeniach sygnowanych serią Future Games Show. W tym roku organizatorzy nie mówią "dość" i pragną zapewnić entuzjastom gier wideo kolejny interesujący event. Na 24 marca zapowiedziano wiosenną edycję imprezy, podczas której zobaczymy ponad 40 produkcji, a 8 z nich to światowe premiery.

Future Games Show ponownie będzie dobrą okazją do spojrzenia na mniejsze, niezależne pozycje, wśród których pojawią się nowe propozycje między innymi od takich zespołów jak Frontier Foundry, Nacon czy Team17.

Daniel Dawkins, dyrektor ds. treści dla gier i filmów w Future, zdradził, że podczas wydarzenia zobaczymy wiele oczekiwanych tytułów zmierzających na rynek:

„Future Game Show powraca w 2022 roku, a nasza nowa impreza Spring Showcase będzie prawdziwie wieloformatowym doświadczeniem prezentującym najbardziej ekscytujące, nadchodzące tytuły 2022 roku. Dołącz do nas, gdy ujawnimy kilka niesamowitych nowych gier, porozmawiamy z ich twórcami za kulisami i po raz pierwszy obejrzymy nowe, ekskluzywne gameplaye z najbardziej oczekiwanych premier 2022 roku”.

Sprawdźcie listę zapowiedzi z wcześniejszej edycji Future Games Show, która odbyła się w sierpniu zeszłego roku – na imprezie przedstawiono szereg obiecujących ogłoszeń.

Źródło: PSU

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper