Nowy iPhone SE zapowiedziany. Znamy cenę i szczegóły

Smartfony
2614V
iphone se 3
Wojciech Gruszczyk | 08.03, 19:33

Apple potwierdziło ostatnie plotki i zapowiedziało trzecią generację iPhone'a SE. Nie możemy tutaj mówić o wielkim zaskoczeniu, ale sprzęt biorąc pod uwagę swoje rozmiary powinien zachwycić użytkowników mocą.

Pokaz Nowego iPhone'a SE nie jest zaskoczeniem, ponieważ plotki dotyczące smartfona pojawiały się od dawna. Teraz jednak możemy potwierdzić oficjalne informacje, a pewnie część fanów korporacji będzie szykować pieniądze na nowy sprzęt.

Nowy iPhone SE został wyposażony w 4,7-calowy ekran Retina HD ze Smart HDR 4, ale najważniejszym elementem sprzętu będzie układ A15 Bionic, który zapewni urządzeniu świetną wydajność. Korporacja zadbała o wsparcie 5G, lepszą żywotność baterii czy też Touch ID.

Warto zwrócić uwagę, że A15 Bionic pojawił się także w zeszłorocznych modelach (iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max), więc możemy liczyć na ciekawe połączenie małego urządzenia z dużą mocą.

Smartfon w trzech kolorach będzie dostępny od 429 dolarów – zamówienia przedpremierowe ruszą w najbliższy piątek, a już 18 marca iPhone SE trafi do klientów.

iPhone SE 3 szczegóły

Źródło: Apple (konferencja)

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper