Apple pokaże nowy sprzęt. Zobaczcie z nami konferencję „Peek performance”

Technologie
1213V
Apple konferencja
Wojciech Gruszczyk | 08.03, 18:50

Apple jest gotowe na ujawnienie nowego sprzętu, który ma zachwycić wydajnością. Producent ponownie zaprosił fanów elektronicznej rozrywki i nowoczesnych gadżetów na konferencję – całe wydarzenie zobaczycie w tej wiadomości.

Już kilka dni temu zapowiedzieliśmy wiosenne wydarzenie Apple, które może okazać się niezwykle interesujące, ponieważ producent postanowił pokazać zestaw nowych urządzeń i w tym wypadku możemy liczyć na bardzo wydajny sprzęt.

Według przecieków Apple szykuje nowy procesor, który zapewni nową jakość w nadciągających urządzeniach – oczywiście na pokazie powinniśmy spojrzeć na wydajne komputery do pracy potężne w nową propozycję.

Nie brakuje także przecieków, według których firma pokaże nowego i zarazem tańszego iPhone'a, ale może zostaniemy zaskoczeni czymś naprawdę intrygującym? Od dawna pojawiają się plotki dotyczące składanego smartfona czy też gogli do rozszerzonej rzeczywistości. Trudno jednak powiedzieć, czego tak naprawdę możemy się spodziewać, ale zapraszam do wspólnego oglądania show, ponieważ na prezentacji na pewno nie zabraknie kilku głośnych zapowiedzi.

O godzinie 19:00 rozpocznie się stream.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper