Pokaz Monster Hunter Rise: Sunbreak nadciąga. Capcom zaprasza na wydarzenie

News
542V
Monster Hunter Rise
Wojciech Gruszczyk | 08.03, 10:23

Capcom szykuje się na kolejną premierę. Już w przyszłym tygodniu odbędzie się prezentacja wielkiego rozszerzenia do Monster Hunter Rise. Dodatek na początku zostanie zaoferowany posiadaczom Nintendo Switchów.

Capcom ma za sobą wiele mocnych miesięcy, a w 2022 roku powinniśmy zobaczyć kilka nowych produkcji od doświadczonego, japońskiego studia. Twórcy aktualnie jednak skupiają się na promocji Monster Hunter Rise: Sunbreak – jest to wielkie, fabularne rozszerzenie do produkcji dostępnej aktualnie na Nintendo Switchu oraz PC.

Sunbreak zapewni między innymi nową historię, ponieważ gracze trafią do wcześniej niedostępnego regionu. Zmierzymy się z nowymi bestiami oraz poznamy „unikalne postacie”. Twórcy już wcześniej zajmowali się opracowaniem podobnych rozszerzeń, więc fani doskonale wiedzą, na co mogą liczyć.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że 15 marca o godzinie 14:00 odbędzie się Monster Hunter Digital Event, podczas którego zobaczymy nowe bestie oraz deweloperzy zdradzą szczegóły rozgrywki. Show będzie trwać około 20 minut.

Aktualnie Monster Hunter Rise: Sunbreak jest zapowiedziany wyłącznie dla Nintendo Switcha, ale możemy mieć pewność, że rozszerzenie trafi także na PC.

Źródło: gamingbolt

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper