2 gry za darmo. Gracze mogą również zgarnąć pakiet dodatków

Gry
1015V
Black Widow: Recharged  i Centipede: Recharged
Wojciech Gruszczyk | 03.03.2022, 17:09

Gracze na PC kolejny raz nie mogą narzekać. Na Epic Games Store możemy dzisiaj pobrać dwie produkcje, a do następnej gry otrzymacie pakiet rozszerzeń. Twórcy silnika Unreal potwierdzają również następny etap promocji.

Epic Games nie przestaje zachęcać graczy do Epic Games Store i dzięki najnowszej ofercie pobierzecie dwie gry (Black Widow: Recharged, Centipede: Recharged) oraz dodatkowo otrzymacie zestaw dodatków do Dauntless. Oferta jest dostępna do 10 marca, godziny 17:00.

Twórcy Fortnite tym razem proponują mniej znane tytuły, więc na pewno warto wspomnieć, że Black Widow: Recharged to „szalona odsłona klasycznej strzelanki na dwa drążki”, a Centipede: Recharged jest określony jako „oldskulowy klasyk” – w obu wypadkach otrzymacie dwa arcade'owe shootery, które wydało na rynek Atari.

Natomiast Dauntless Komplet Epic Slayer zawiera trzy dni klubu VIP i garść waluty do poprawy swojego postępu. Pakiet może sprawić, że gracze będą mogli z większym spokojem rozpocząć rozgrywkę w tej popularnej pozycji.

Epic Games potwierdziło również, że w przyszłym tygodniu pobierzemy Cities: Skylines.

Źródło: epicgames

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper