Stranger of Paradise Final Fantasy Origin na rozgrywce. Gameplay pokazuje sporo walki z różnymi stworami

News
706V
Boss z Stranger of Paradise Final Fantasy Origin
Wojciech Gruszczyk | 28.02, 14:36

Jedną z ciekawych premier następnego miesiąca jest Stranger of Paradise Final Fantasy Origin. PlayStation chętnie promuje grę Square Enix i dzięki temu możemy sprawdzić nowy gameplay. Zobaczcie sporo rozgrywki z najnowszego tytułu Team Ninja.

Japońskie studio odpowiedzialne za serię Ninja Gaiden, Dead or Alive oraz Nioh otrzymało za zadanie opracowanie nowej gry z serii Final Fantasy. Twórcy nie zdecydowali się na klasycznego jRPG-a, a zamiast tego zapewnią dynamiczne pojedynki, które pod względem założeń mają przypominać przygodę Williama – teraz jednak gracze nie będą walczyć z kolejnymi Yokai, a sprawdzą swoje umiejętności podczas pojedynków z bestiami znanymi z uniwersum Square Enix.

Najnowszy gameplay z Stranger of Paradise Final Fantasy Origin pokazuje sporo walki – japoński oddział PlayStation postanowił pokazać produkcję na imprezie Play! Play! Play!, podczas której są prezentowane nowe gry zmierzające na konsole Sony.

Na filmie zobaczycie walkę z bossem i wygląda to nawet nieźle. Raczej nie możemy spodziewać się bardzo wymagającego poziomu trudności, ale pozostaje mieć nadzieję, że twórcy zapewnili ciekawą historię, która zostanie dobrze rozbudowana przez gameplay.

Źródło: wccftech

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper