Sifu cały czas rozwijane. Pierwsza duża aktualizacja szykowana dopiero na maj

News
815V
Sifu
Kajetan Węsierski | 26.02, 14:30

Sifu to jedna z największych niespodzianek lutego, a być może całego początku roku. Choć projekt od małego Sloclap od początku zapowiadał się dobrze, to chyba niewiele osób sądziło, że uda się zaprezentować tak dopracowaną grę z tak pomysłowymi mechanikami. I choć jest trudno, to bardzo mocno wciąga - więcej napisałem o tym w recenzji. 

Niemniej, samych twórców zdecydowanie warto pochwalić za to, jak prężnie rozwijają swoje najnowsze dziecko. Już po premierze pojawiło się kilka łatek naprawiających błędy, a temat wcale się nie kończy. Już w przyszłym tygodniu w grze pojawi się kolejna aktualizacja, która skupi się na rozwiązaniu problemów związanych z mechanikami i problemami w grze. 

Ciekawiej będzie natomiast w maju - wtedy w Sifu ma pojawić się bardzo duża aktualizacja, która przyniesie sporo nowości. Co interesujące - wśród nich będą na przykład nowe stroje dla naszego wojownika. I choć twórcy mają sporo swoich pomysłów, to postanowili wyjść naprzeciw społeczności i zapytać ich, jakie im się marzą. Macie swoje propozycje? 

Specjalny prezent dla posiadaczy #Sifu Deluxe Edition: ekskluzywny strój dla głównej postaci!
Zostanie on wydany wraz z pierwszą dużą aktualizacją #SifuGame na początku maja. Więcej informacji wkrótce!

Źródło: MP1ST

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper