Ed Boon nie może zdradzić informacji o nowej grze. Wiele wyjaśni się w momencie jej ogłoszenia

News
947V
NetherRealm Studios
Kajetan Węsierski | 26.02, 11:30

Seria "Mortal Kombat" to bez wątpienia jedna z największych marek w świecie bijatyk i ogólnie gier wideo. Należy do ścisłej czołówki jeśli chodzi o przedstawicieli swojego gatunku i dla wielu to właśnie ona jest jego synonimem. Cóż, na takie uznanie trzeba pracować przez lata i nie może być zaskoczeniem, iż kolejna odsłona tak mocno rozpala nadzieje fanów. 

O tej niestety nie usłyszymy prędko. Po niedawnej imprezie DICE Awards, Ed Boon udzielił bardzo ciekawego wywiadu dla portalu Gama Informer, gdzie poruszył temat nadchodzącej gry NetherRealm Studios. Powiedział, iż zdaje sobie sprawę, że złamanie schematu wydawania jakiejś gry co dwa lata może rzeczywiście budzić spore poruszenie, ale wszystko się wyjaśni, gdy ogłoszą kolejny tytuł. Niestety na ten moment nie dowiemy się niczego więcej

Kiedy złamaliśmy ten wzorzec, było wiele spekulacji na temat tego, co będziemy robić dalej. Mogę powiedzieć, że był ku temu powód, a kiedy ogłosimy naszą następną grę, zostanie to lepiej zrozumiane. W tym momencie będę miał spore kłopoty, jeśli powiem coś więcej.

Czy chodzi tu więc o Mortal Kombat 12 albo nowe Injustice? Na ten moment bardzo trudno stwierdzić, ale można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, iż szykuje się coś bardzo ciekawe. Ed Boon zazwyczaj jest oszczędny w słowach, ale tutaj pokazał, że coś jest rzeczywiście na rzeczy. Macie konkretne oczekiwania? 

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper