Morbius na nowym materiale, który przybliża bohatera. Finalny zwiastun już w poniedziałek

Filmy i seriale
838V
Morbius
Kajetan Węsierski | 26.02, 09:30

Rok 2022 będzie prawdopodobnie stał pod znakiem naprawdę wielu produkcji pełnometrażowych o superbohaterach. Zarówno Marvel, jak i DC zamierzają wytoczyć ciężkie działa i zasypywać nas kolejnymi filmami na bazie popularnych komiksów. Zadebiutuje sporo produkcji od Disneya, nieco dzieł od Warner Bros., a także Sony nie zamierza siedzieć cicho. 

I to właśnie Ci ostatni odpowiadają w dużej mierze za nadchodzący projekt o kimś, kogo trudno jednoznacznie sklasyfikować jako bohatera bądź złoczyńcę. Chodzi oczywiście o "Morbiusa", który został nieco opóźniony (możliwe, iż przez sukces Spider-Mana) i do kin trafi dopiero 1 kwietnia tego roku. Mówimy więc o całkiem sporej obsuwie

Niemniej, twórcy stale podtrzymują zainteresowanie i wczoraj do Internetu trafił materiał wyjaśniający nieco świat, który zastaniemy w filmie. I jeśli tylko jesteście zainteresowani - zdecydowanie warto go obejrzeć. Spoilerów nie powinniście tam uświadczyć. Z innych informacji, warto dodać, że już w poniedziałek mamy dostać finalny zwiastun filmu. Pozostaje więc czekać - najbardziej na trailer, a później na premierę. 

Nowy materiał z "MORBIUSA" już dostępny. 

Finalny zwiastun pojawi się w poniedziałek. 

Źródło: Twitter - DiscussingFilm

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper