Halo Infinite z dużą aktualizacją. Deweloperzy ulepszają grę i dodają nową zawartość

News
1570V
Halo wyniki (20 mln)
Iza Łęcka | 25.02, 11:26

Po kilku tygodniach względnej ciszy 343 Industries przerwało milczenie i opublikowało patch, który zapewne zwróci uwagę wielu graczy. Twórcy dopracowują nie tylko sieciowe starcia, ale pamiętają również o poprzedniej generacji. 

Autorzy Halo Infinite wciąż pracują nad dodaniem do produkcji trybu Forge oraz kooperacji do kampanii – to zapewne główne powody, przez które w ostatnim czasie sympatycy strzelanki nie mogli liczyć na jakiekolwiek usprawnienia czy nową zawartość. Zanim jednak przyjdzie nam sprawdzić kluczowe i wyczekiwane elementy, amerykański zespół udostępnił łatkę. Najnowsza aktualizacja wprowadza największe zmiany i ulepszenia w grze od początku 2022 roku.

Studio zajęło się dopracowaniem animacji (między innymi przeładowań i wspinania się), efektów dźwiękowych, Quick Resume na Xboksach Series X|S, systemu osiągnięć, odwzorowania kolorów, stabilności rozgrywki na Xboksach One, a także ulepszeniem rozgrywki na PC (mniej błędów na zintegrowanych GPU).

Istotne zmiany pojawiły się także w rozgrywce multiplayer – ulepszono wykrywanie oszustów, efekty dźwiękowe, zwiększono zasięg czujnika w BTB (z 18 do 24 metrów), a zbanowani użytkownicy obecnie otrzymają informację, do kiedy nie mogą brać udziału w sieciowych meczach. Deweloperzy opracowali także nowe dane telemetryczne, które pozwolą w przyszłości zbierać więcej danych na temat rejestracji strzałów. W kampanii dopracowano system zapisu oraz poprawiono przedmioty interaktywne.

Źródło: Wccftech

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper