Nowe Pokemony nadciągają? The Pokemon Company zaprasza na prezentację

Gry
3099V
Pikachu Pokemon
Wojciech Gruszczyk | 24.02.2022, 20:35

W ostatnich miesiącach The Pokemon Company mogło świętować dwa sukcesy, ale korporacja ma najwidoczniej w planach kolejne produkcje. Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się nowa prezentacja, podczas której powinniśmy sprawdzić przynajmniej jedną nową grę.

Pokemon Brilliant Diamond i Pokemon Shining Pearl osiągnęły sprzedaż blisko 14 mln egzemplarzy w zaledwie półtorej miesiąca, a w 7 dni gracze kupili ponad 6,5 mln sztuk Pokemon Legends Arceus. To były dwa duże sukcesy korporacji, ale nadszedł czas na kolejne ogłoszenia.

27 lutego o godzinie 15:00 będziemy świadkami kolejnego Pokémon Presents i data w tym wypadku nie jest przypadkowa. Japończycy organizują wydarzenie w Dzień Pokemonów – jest to jednocześnie rocznica pierwszego wydania Pokemon Red/Green w Japonii (1996 rok).

Nie brakuje głosów, że The Pokemon Company szykuje się do pokazu nowej generacji Pokemonów, ale podczas wydarzenia możemy także usłyszeć o dodatkach do Pokemon Legends Arceus oraz niektórzy wciąż wierzą w prezentację Detektyw Pikachu 2.

Pokémon Presents będzie trwać 14 minut, więc jest to sporo czasu, by pokazać przynajmniej jedną nową grę oraz zapowiedzieć kolejne ruchy związane z tą niezwykle popularną marką.

Źródło: VGC

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper