Rainbow Six Extraction w bardzo korzystnej promocji. Gra Ubisoftu za zaledwie 69 zł

Promocje gier
1234V
rainbow six extraction
Iza Łęcka | 18.02, 08:53

Najnowsza produkcja francuskiego producenta i wydawcy trafiła do niezwykle interesującej promocji. Rainbow Six Extraction możemy już kupić w bardzo niskiej cenie, co powinno skłonić kolejne osoby do zainteresowania się kooperacyjnym shooterem. Za tytuł zapłacimy mniej niż 100 złotych.

Premiera najnowszej strzelanki Ubisoftu odbyła się 20 stycznia – choć twórcy stawiali na całkiem intensywną kampanię promocyjną ukazującą główne cechy produkcji, pozycja wzmocniła bibliotekę Xbox Game Pass, odbiorcy zbyt entuzjastycznie nie reagowali na wszelkie doniesienia. Grze nieco pomogły bardzo przychylne recenzje, lecz to nie zatrzymało fali obniżki cen.

Obecnie możemy zdobyć Rainbow Six Extraction za 69 złotych. Najnowsza oferta w sieci sklepów RTV Euro AGD dotyczy wersji na konsole PlayStation.

W tydzień od debiutu strzelanki na serwerach rozgościło się ponad 3 mln graczy. Dzięki najnowszemu raportowi finansowemu francuskiego przedsiębiorstwa wiemy, że pozycję sprawdziło 5 mln użytkowników – na pewno niemała w tym zasługa abonamentu Microsoftu.

Źródło: Łowcy Gier

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper